Výsledky přijímacího řízení do 6. třídy s RVMMP
25.5.2018

Seznam přijatých žáků do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů jsme právě zveřejnili ZDE.

Nabídka ke školám v přírodě
9.5.2018

Nahlédněte na zajímavou nabídku pojišťovny VZP.

Akce květen
30.4.2018

Kalendář akcí pro měsíc květen je naplněn.

Přijatí žáci 1. třídy 2018/2019
26.4.2018

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je nová sekce SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ. Nahlédněte.

Přijímací zkoušky do 6. třídy
26.4.2018

V blogu školy jsou aktuální informace ohledně přijímacích zkoušek do 6. tříd s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.

Akce duben
31.3.2018

Kalendář akcí pro měsíc duben je naplněn. Nahlédněte ZDE.

Tonda Obal

Vloženo: 14.2.2018 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 410x |

Dnes - 14.2. se žáci prvního stupně zúčastnili akce Tonda Obal. Opakujeme ji každý rok, protože je v zájmu nás všech, aby děti informace, které zde získávají nezapomínaly a aby se staly běžnou součástí jejich života. Náplní je třídění odpadu, recyklace, využití skládek, spaloven, sběrných dvorů, ale hlavně ochrana přírody. Cílem je uvědomit si, že i žáci prvního stupně mohou svým chováním a jednáním přírodě výrazně pomoci. Chcete-li se o projektu dozvědět více, navštivte webové stránky http://www.tonda-obal.cz/ a třeba si i s dětmi zasoutěžte, kdo toho o uvedené problematice ví více.