Nabídka ke školám v přírodě
9.5.2018

Nahlédněte na zajímavou nabídku pojišťovny VZP.

Akce květen
30.4.2018

Kalendář akcí pro měsíc květen je naplněn.

Přijatí žáci 1. třídy 2018/2019
26.4.2018

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je nová sekce SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ. Nahlédněte.

Přijímací zkoušky do 6. třídy
26.4.2018

V blogu školy jsou aktuální informace ohledně přijímacích zkoušek do 6. tříd s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.

Akce duben
31.3.2018

Kalendář akcí pro měsíc duben je naplněn. Nahlédněte ZDE.

Zahraniční pobyt - Chorvatsko Novalja 2018

Vloženo: 19.10.2016 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 1785x | Upravil: Ruzickova

Ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v Chorvatsku

v letošním školním roce již po páté pořádáme ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v zahraničí. Na přelomu května a června vyjedou někteří žáci druhého stupně naší školy do Chorvatska. Pobyt zajišťujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Iveria z Ústí nad Labem.

Cílem je umožnit pobyt u moře žákům se zdravotními problémy, ale také žákům, kde si ne vždy může s časových či finančních důvodů dopřát pobyt u moře celá rodina.

Program pobytu je zaměřen na sportování, ale také poznávání jiných kulturních zvyků a komunikace v cizích jazycích. Během pobytu naváží žáci nová přátelství, zažijí nová dobrodružství, naučí se spolupráci a komunikaci.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Zákonný zástupce si je vědom rizik, vyplývajících z nepřítomnosti žáka při výchovně vzdělávacím procesu a klasifikaci. Za tato rizika přebírá zákonný zástupce osobní odpovědnost.

Zákonný zástupce souhlasí s uvedením osobních údajů mého dítěte pro potřeby poskytovatele pobytu (jméno, adresa, rodné číslo, datum narození) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Účastnický poplatek ve výši 5 490 Kč uhradí jednorázově nebo formou tří splátek: první splátka 1 500 Kč uhrazena do 15. 12. 2017, druhá splátka 2 000 Kč uhrazena do 15. 2. 2018 a poslední, třetí splátka 1 990 Kč uhrazena nejpozději do 25. 3. 2018. Cena zahrnuje autobusovou dopravu, ubytování v mobilních domech s kuchyňským koutem, plnou penzi včetně pitného režimu, služby kempu, spotřebu vody a energií, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje cestovní pojištění. Výlet dle nabídky bude hrazen před odjezdem nebo na místě – přibližná cena 400 Kč.

Na zahraniční pobyt nemůže být vyslán žák, jehož zdravotní stav by mohl být tímto pobytem ohrožen a žák, který by mohl zdravotně ohrozit ostatní žáky. Písemné prohlášení o těchto skutečnostech odevzdá zákonný zástupce žáka před odjezdem.

Před odjezdem do školy v zahraničí předloží platný cestovní pas dítěte, originál kartičky pojišťovny, doklad o pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh, prohlášení zákonných zástupců, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (vystaví lékař  - používá se i na sportovní kury a letní tábory, má platnost 1 roku), léky, které dítě pravidelně užívá s popisem užívání (uveďte jejich přehled a způsob užívání).

Vhodné je i pojištění storna pobytu, např. z důvodu náhlého onemocnění dítěte.