Kotva
Aktuality
Rodičům budoucích prvňáčků
28.2.2018

Záložka Budoucí 1. třídy prošla výraznou aktualizací, nahlédněte ZDE.

Akce březen
28.2.2018

Kalendář akcí pro měsíc březen je naplněn. Nahlédněte ZDE.

Sportovní úspěch žákyň 6. a 7. tříd
21.2.2018

S dalším úspěchem, kterého naše žákyně dosáhly v oblasti sportu se seznamte v blogu školy.

 
 
Zřizovatel školy

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město
Ústí nad Labem.

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Zahraniční pobyt - Chorvatsko Novalja 2018

Vloženo: 19.10.2016 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 1426x | Upravil: Ruzickova

Ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v Chorvatsku

 

v letošním školním roce již po páté pořádáme ozdravný pobyt se sportovním zaměřením v zahraničí. Na přelomu května a června vyjedou někteří žáci druhého stupně naší školy do Chorvatska. Pobyt zajišťujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Iveria z Ústí nad Labem.

 

Cílem je umožnit pobyt u moře žákům se zdravotními problémy, ale také žákům, kde si ne vždy může s časových či finančních důvodů dopřát pobyt u moře celá rodina.

 

Program pobytu je zaměřen na sportování, ale také poznávání jiných kulturních zvyků a komunikace v cizích jazycích. Během pobytu naváží žáci nová přátelství, zažijí nová dobrodružství, naučí se spolupráci a komunikaci.

 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

 

Zákonný zástupce si je vědom rizik, vyplývajících z nepřítomnosti žáka při výchovně vzdělávacím procesu a klasifikaci. Za tato rizika přebírá zákonný zástupce osobní odpovědnost.

 

Zákonný zástupce souhlasí s uvedením osobních údajů mého dítěte pro potřeby poskytovatele pobytu (jméno, adresa, rodné číslo, datum narození) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 

Účastnický poplatek ve výši 5 490 Kč uhradí jednorázově nebo formou tří splátek: první splátka 1 500 Kč uhrazena do 15. 12. 2017, druhá splátka 2 000 Kč uhrazena do 15. 2. 2018 a poslední, třetí splátka 1 990 Kč uhrazena nejpozději do 25. 3. 2018. Cena zahrnuje autobusovou dopravu, ubytování v mobilních domech s kuchyňským koutem, plnou penzi včetně pitného režimu, služby kempu, spotřebu vody a energií, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje cestovní pojištění. Výlet dle nabídky bude hrazen před odjezdem nebo na místě – přibližná cena 400 Kč.

 

Na zahraniční pobyt nemůže být vyslán žák, jehož zdravotní stav by mohl být tímto pobytem ohrožen a žák, který by mohl zdravotně ohrozit ostatní žáky. Písemné prohlášení o těchto skutečnostech odevzdá zákonný zástupce žáka před odjezdem.

 

Před odjezdem do školy v zahraničí předloží platný cestovní pas dítěte, originál kartičky pojišťovny, doklad o pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu a pojištění léčebných výloh, prohlášení zákonných zástupců, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (vystaví lékař  - používá se i na sportovní kury a letní tábory, má platnost 1 roku), léky, které dítě pravidelně užívá s popisem užívání (uveďte jejich přehled a způsob užívání).

Vhodné je i pojištění storna pobytu, např. z důvodu náhlého onemocnění dítěte.