I. stupeň

Akce říjen
1.10.2017

S akcemi plánovanými na měsíc říjen se můžete seznámit v kalendáři akcí.

Blaník - 2.A, 2.C, 4.A, 4.B

Vloženo: 16.4.2017 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 843x |

Termín: 11. 6. - 16. 6. 2017

čtvrtek 15.6.

Dnešní den byl zase slunečný a vydařený. Čtvrťáci pokořili Velký Blaník, druháčci byli v Louňovicích, kde nejen "utráceli", ale i navštívili muzeum včelařství. Odpoledne bylo plné vodních radovánek v bazénu a skupinových her. Po talíři plném špaget čeká děti závěrečná diskotéka, na kterou se právě pečlivě připravují.
Zítřejší odjezd domů je naplánován na 13.30 hodin - příjezd ke škole cca 16.00. Všichni se moc těší.
Velké poděkování nás všech patří slečně vychovatelce Katce Luňákové, která se velkou měrou podílela na krásných fotkách všech dětí.
Děkujeme i zdravotníkovi Jardovi, který nám zprostředkovával internetové připojení.
Zítra doma - všichni Ústečáci z Blaníku.

Fotografie přijdou zase až v noci, zveřejním je hned zítra ráno :-) LR
PS: Už tam jsou.

středa 14.6.

Středa na Blaníku je bez komentáře, foto mluví samo za sebe. Jsme naprosto v pořádku a spokojeni.

úterý 13.6.

Dnešní výlet na Malý Blaník byl pro všechny velkým zážitkem. Počasí nám stále přeje a i dnes jsme využili koupání v bazénu. Děti se těší na zítřejší turnaj v kuličkách a netradiční olympiádu. Večer zakončí táborákem a noční hrou. Všichni jsme v pořádku a zdravíme rodiče.

Fotky jsou nahrány, nahlédněte do fotogalerie.

pondělí 12.6.

Zdravíme z kraje Blanických rytířů. Cesta nám rychle utekla. Před ubytováním proběhl ve středisku opětovný zdravotní filtr. Všechny děti byly v pořádku a mohly se ubytovat v připravených pokojíčcích se svými kamarády. Máme krásné počasí a děti co nejvíce využívají bazény. Dnes proběhlo střelecké odpolene a zítra nás čeká výstup na malý Blaník. Těšíme se:) Jsme v pořádku a pohodě a posíláme spoustu pozdravů.

Na fotografie z jednotlivých dnů se podívejte ZDE.

neděle  11.6.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že paní učitelky přítomné na této škole v přírodě řeší potíže s připojením, přinášíme Vám dnes pouze úvodní informace.

Cituji:

• cesta v pohodě, nikdo neblinkal
  • řidiči super
  • ubytování bezva
  • k obídku svíčková
  • k večeři rizoto
  • děti baštily
  • odpoledne soutěže a bazének

...konec citátu . Po vyřešení technických potíží se těšte na fotografie.