Škola v přírodě Blaník
11.6.2017

V záložce 1. stupeň - Škola v přírodě 2016/2017- Blaník Vám přinášíme aktuální informace z právě probíhající školy v přírodě tříd 2.A, 2.C, 4.A a 4.B.

Akce červen
4.6.2017

Kalendář akcí pro měsíc červen je naplněn.

Aktuálně ze ŠD
31.5.2017

V blogu školy i v družinové sekci se můžete seznámit s nejnovějšími informacemi.

Přijímací řízení do 1. tříd
5.5.2017

V blogu školy a v záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je zveřejněn seznam žáků přijatých do 1. tříd školního roku 2017/2018.

Zahraniční pobyt Omiš
19.12.2016

V záložce 2. stupeň - Zahraniční pobyt jsou předběžné informace.

Anglie 2016/2017
14.11.2016

V záložce 2. stupeň- Anglie 2017 jsou zveřejněny informace k chystanému zahraničnímu pobytu našich žáků.

Školy v přírodě
8.11.2016

Záložka 1. stupeň - Škola v přírodě 2016/2017 byla právě aktualizována. Nahlédněte.

Blaník - 2.A, 2.C, 4.A, 4.B

Vloženo: 16.4.2017 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 431x |

Termín: 11. 6. - 16. 6. 2017

čtvrtek 15.6.

Dnešní den byl zase slunečný a vydařený. Čtvrťáci pokořili Velký Blaník, druháčci byli v Louňovicích, kde nejen "utráceli", ale i navštívili muzeum včelařství. Odpoledne bylo plné vodních radovánek v bazénu a skupinových her. Po talíři plném špaget čeká děti závěrečná diskotéka, na kterou se právě pečlivě připravují.
Zítřejší odjezd domů je naplánován na 13.30 hodin - příjezd ke škole cca 16.00. Všichni se moc těší.
Velké poděkování nás všech patří slečně vychovatelce Katce Luňákové, která se velkou měrou podílela na krásných fotkách všech dětí.
Děkujeme i zdravotníkovi Jardovi, který nám zprostředkovával internetové připojení.
Zítra doma - všichni Ústečáci z Blaníku.

Fotografie přijdou zase až v noci, zveřejním je hned zítra ráno :-) LR
PS: Už tam jsou.

středa 14.6.

Středa na Blaníku je bez komentáře, foto mluví samo za sebe. Jsme naprosto v pořádku a spokojeni.

úterý 13.6.

Dnešní výlet na Malý Blaník byl pro všechny velkým zážitkem. Počasí nám stále přeje a i dnes jsme využili koupání v bazénu. Děti se těší na zítřejší turnaj v kuličkách a netradiční olympiádu. Večer zakončí táborákem a noční hrou. Všichni jsme v pořádku a zdravíme rodiče.

Fotky jsou nahrány, nahlédněte do fotogalerie.

pondělí 12.6.

Zdravíme z kraje Blanických rytířů. Cesta nám rychle utekla. Před ubytováním proběhl ve středisku opětovný zdravotní filtr. Všechny děti byly v pořádku a mohly se ubytovat v připravených pokojíčcích se svými kamarády. Máme krásné počasí a děti co nejvíce využívají bazény. Dnes proběhlo střelecké odpolene a zítra nás čeká výstup na malý Blaník. Těšíme se:) Jsme v pořádku a pohodě a posíláme spoustu pozdravů.

Na fotografie z jednotlivých dnů se podívejte ZDE.

neděle  11.6.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že paní učitelky přítomné na této škole v přírodě řeší potíže s připojením, přinášíme Vám dnes pouze úvodní informace.

Cituji:

• cesta v pohodě, nikdo neblinkal
  • řidiči super
  • ubytování bezva
  • k obídku svíčková
  • k večeři rizoto
  • děti baštily
  • odpoledne soutěže a bazének

...konec citátu . Po vyřešení technických potíží se těšte na fotografie.