Akce prosinec
1.12.2017

S akcemi plánovanými na měsic prosinec se můžete seznámit v kalendáři.

AKTUALITY ZE ŠD

Vloženo: 31.8.2017 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 1789x | Upravil: Ruzickova

Informace o přijetí dětí do školní družiny pro rok 2017/2018

Do školní družiny byly přijaty všechny děti s odevzdaným zápisním lístkem, které nastoupí dne 4. 9. 2017 do 1. tříd.

Byly přijaty děti 2. tříd, jejichž rodiče požádali o přijetí do ŠD a děti splnily požadavky přijímacích kritérií. Tyto děti dostanou dne 4. 9. 2017 od třídních učitelů zápisní lístek do školní družiny, který je nutno odevzdat vyplněný následující den, tedy 5. 9. 2017.

Dětem 3. tříd, které odevzdaly předběžnou žádost o přijetí do ŠD a splnily požadavky kritérií, budou dne 6. 9. 2017 rozdány zápisní lístky, které je nutné přinést vyplněné následující den, tedy 7. 9. 2017.

Děti 3. a 4. tříd, které nebylo možné umístit z důvodu omezené kapacity školní družiny, či nesplnily požadavky kritérií, budou moci využívat klub základní školy Vojnovičova, kam je bude každý školní den doprovázet asistent základní školy Pod Vodojemem a kde si je budou rodiče vyzvedávat.

Podrobné informace budou k dispozici ve školní družině u vedoucí vychovatelky paní Proškové.

PŘIHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ DO ŠD

Předběžná přihláška slouží k orientaci o počtu zájemců  o školní družinu v nastávajícím školním roce. Nenahrazuje zápisní lístek, ten je nutné vyplnit v měsíci září po přijetí dítěte do ŠD, budou ho vydávat vychovatelky. Předběžnou přihlášku NEVYPLŇUJÍ zákonní zástupci budoucích prvňáčků, kteří se zúčastnili úvodní třídní schůzky dne 30.5. a již odevzdali zápisní lístek.

Dětem, které v tomto školním roce navštěvují ŠD, byly přihlášky rozdány 31. 5. 2017. Pro ostatní zájemce o ŠD ve školním roce 2017/2018, kteří doposud ŠD nenavštěvovali, je předběžná přihláška dostupná ke stažení, nebo k vyzvednutí u vedoucí vychovatelky.

Vyplněné předběžné přihlášky odevzdejte do  9. 6. 2017.

Ke stažení zde: Předběžná přihláška (Velikost: 47.74 kB)

Na pozdější žádost o umístění dítěte nebude moci brán zřetel z důvodu kapacity ŠD.

Do  8. 9. 2017 budou rodiče vyrozuměni o přijetí dětí do ŠD.

_______________________________________________