Informace Aktuality jsou prázdné!

AKTUALITY ZE ŠD

Vloženo: 31.5.2017 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 1058x | Upravil: Ruzickova

PŘIHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ DO ŠD

Předběžná přihláška slouží k orientaci o počtu zájemců  o školní družinu v nastávajícím školním roce. Nenahrazuje zápisní lístek, ten je nutné vyplnit v měsíci září po přijetí dítěte do ŠD, budou ho vydávat vychovatelky. Předběžnou přihlášku NEVYPLŇUJÍ zákonní zástupci budoucích prvňáčků, kteří se zúčastnili úvodní třídní schůzky dne 30.5. a již odevzdali zápisní lístek.

Dětem, které v tomto školním roce navštěvují ŠD, byly přihlášky rozdány 31. 5. 2017. Pro ostatní zájemce o ŠD ve školním roce 2017/2018, kteří doposud ŠD nenavštěvovali, je předběžná přihláška dostupná ke stažení, nebo k vyzvednutí u vedoucí vychovatelky.

Vyplněné předběžné přihlášky odevzdejte do  9. 6. 2017.

Ke stažení zde: Předběžná přihláška (Velikost: 47.74 kB)

Na pozdější žádost o umístění dítěte nebude moci brán zřetel z důvodu kapacity ŠD.

Do  6. 9. 2017 budou rodiče vyrozuměni o přijetí dětí do ŠD.

_______________________________________________