Příměstský tábor - podzimní prázdniny
2.10.2024

Informace k příměstskému táboru pro období podzimních prázdnin a ředitelského volna najdete v BLOGU ŠKOLY.

Sdělení ze školní jídelny
2.10.2024

Jídelníček tohoto týdne je z organizačních důvodů lehce pozměněn. Více informací v BLOGU ŠKOLY  či v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Sportovní den mládeže v Ústí nad Labem - AKTUALIZOVÁNO
2.10.2024

Článek o Sportovním dni mládeže je obohacen o fotogalerii.

Kalendář akcí říjen
28.9.2024

Kalendář akcí pro měsíc říjen je aktuálně  naplněn.

Kroužky na naší škole
23.9.2024

Nabídka kroužků na naší škole je kompletní, nahlédněte buď do článku v BLOGU ŠKOLY či do záložky AKTIVITY - KROUŽKY, AKTIVITY - DALŠÍ KROUŽKY.

Atletický čtyřboj 2024
23.9.2024

V BLOGU ŠKOLY se seznamte s mimořádným sportovním úspěchem našich žáků.

Hotovostní platba stravného říjen
19.9.2024

Informace k hotovostní platbě pro měsíc říjen v BLOGU ŠKOLY a v samostatné záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Průvodce mobilní aplikací Bakaláři
29.8.2024

Nahlédněte pro usnadnění obsluhy systému Bakaláři

17.8.2021

Otvírací doba školního hříště - veřejnost

Vloženo: 1.10.2024 | Autor: Lenka Růžičková| Zobrazeno: 240x |

Školní hřiště je veřejnosti (přednostně dětem do 15let) přístupné v období 18. 4. - 30. 6. a od 1. 9. do 14. 11.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.