Výsledky přijímacího řízení do 6. třídy s RVMMP
25.5.2018

Seznam přijatých žáků do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů jsme právě zveřejnili ZDE.

Nabídka ke školám v přírodě
9.5.2018

Nahlédněte na zajímavou nabídku pojišťovny VZP.

Akce květen
30.4.2018

Kalendář akcí pro měsíc květen je naplněn.

Přijatí žáci 1. třídy 2018/2019
26.4.2018

V záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY je nová sekce SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ. Nahlédněte.

Přijímací zkoušky do 6. třídy
26.4.2018

V blogu školy jsou aktuální informace ohledně přijímacích zkoušek do 6. tříd s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.

Akce duben
31.3.2018

Kalendář akcí pro měsíc duben je naplněn. Nahlédněte ZDE.

Přehazovaná  - dívky 2018

Vloženo: 21.2.2018 | Autor: Ruzickova| Zobrazeno: 439x | Upravil: Ruzickova

Dne 20. 2. se na naší škole konal turnaj v přehazované pro kategorii starších dívek (6. – 7. třída). Jelikož se přihlásilo celkem 12 družstev, musel se turnaj rozdělit na skupiny. Z každé skupiny postupovalo dál nejlepší družstvo. Naše děvčata ve složení Eliška Č., Barbora J., Marie H., Anna Š., Adéla K., Pavla B., Eliška V., Gabriela J., Valentýna R. a Tereza J. vyhrála všechny zápasy ve skupině, a tak postoupila do středečního finále. To se konalo na ZŠ Vinařská, bylo velmi vyrovnané  a naše dívčí družstvo si odvezlo krásné 3. místo. Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Fotografie z úspěšné akce zhlédněte v přiložené galerii.