Kalendář akcí květen
1.5.2024

Kalendář květnových akcí je aktuálně naplněn.

Seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2024/2025
29.4.2024

V samostatné záložce BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY, ale také v BLOGU ŠKOLY jsme právě zveřejnili seznam identifikátorů přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2024/2025.

Změny v rozvrzích některých tříd 2. stupně
28.4.2024

Více informací v BLOGU ŠKOLY a na stránkách tříd.

Výstava výtvarných prací žáků 2. stupně
17.4.2024

Nejprve nahlédněte do BLOGU ŠKOLY a poté se vydejte do Informačního střediska na Mírovém náměstí.

Volba zákonných zástupců nezletilých žáků do Školské rady – 2. kolo
14.4.2024

V BLOGU ŠKOLY, v samostatném článku, jsou uvedeny důležité informace k 2. kolu voleb zákonných zástupců nezletilých žáků do Školské rady.

Vyhlášení voleb do Školské rady
1.3.2024

Bližší informace k volbám do Školské rady jsou zveřejněny v BLOGU ŠKOLY.

Záložka BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY
6.2.2024

Aktuálně otevíráme záložku BUDOUCÍ PRVNÍ TŘÍDY, která je určena zákonným zástupcům budoucích prvňáčků. Záložka bude plně aktualizována do konce měsíce února.

Přijímací řízení na SŠ a osmiletá gymnázia
20.12.2023

Důležité informace k přijímacím zkouškám jsou v BLOGU ŠKOLY, ale také ve stálých záložkách 1. a 2. stupně.

Nabídka pracovní příležitosti

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY a v záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Sdělení ze školní jídelny - úprava cen stravného

Bližší informace v BLOGU ŠKOLY či v samostatné záložce ŠKOLNÍ JÍDELNA.

17.8.2021

Po zápisu do 1. tříd

Vloženo: 10.4.2024 | Autor: Ruzickova.L | Zobrazeno: 198x

Vážení rodiče, milí budoucí prvňáčkové,

děkujeme Vám za účast na včerejším zápisu do prvních tříd. Současně s ním probíhal i den otevřených dveří, při němž jste si mohli prohlédnout naši školu a zúčastnit se některých zajímavých aktivit.

V přiložené fotogalerii přinášíme pár fotografií ze školní kuchyňky, kde na Vás čekaly usměvavé žákyně vyšších ročníků a paní učitelky.

Na rodiče se budeme těšit na úvodní rodičovské schůzce, která se uskuteční v úterý 4. 6. 2024 od 16:00 ve školní jídelně. Dětem se pak naše škole slavnostně otevře v pondělí 2. září 2024.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.